Ako prebieha Port De Bras

Štandardná hodina sa začína rozohriatím tela za doproovdu pomalej hudby. Vďaka hudbe v štýle Chill Out, Etnic Chill Ambient (Flamenco, Indian, Arabian), klasickej, relaxačnej, je hodina PortDeBras® vedená v pomalom tempe, čo zjednodušuje sledovanie inštruktora a zároveň sústredenie sa na správne a tým aj zdravé prevedenie pohybu.

Hlavná časť hodiny sa skladá z opakovania jednoduchých sekvencií, ktoré rozvíjú: mobilitu kĺbov, silu a flexibilitu svalov, budujú pohybové zručnosti, čím prispievajú k harmonizácií a tvorbe fyzickej a psychickej rovnováhy. Klienti si väčšinou už od prvej absolvovanej hodiny odnášajú komplexný a zároveň krásny zážitok. Správne prevedenie pohybu vám taktiež zabezpečí, že z hodiny so suchým tričkom neodídete :)

V závislosti od typu a počtu hodín je možné na záver zaradiť aj cvičenie na podložke. Táto časť, ktorú autori cvičenia volajú „par terre“.

Hodina končí strečingom celého tela, prípadne hlavných partií tela zaťažených počas tréningu. 

Kde si môžete zacvičiť

    MOVE_ACADEMY-logo-RGB    
PortDeBras:

utorok          19:15           RDS
štvrtok          18:05            RDS
Pilates:

utorok            07:15        RDS
                      09:00       RDS
štvrtok           07:15         RDS
                      09:00        RDS   
Joga: 

piatok            09:00     MA

NOVINKA: individuálne lekcie (1-5 klientov) 
už aj u Vás vo firme na základe dohovoru

Rodinné & Pracovné Konštelácie

hellena-logo-Gray

"Konštelácie sú pre mňa veľmi účinná metóda odhaľovania vzťahov v ktorých žijeme. Vzťahov v tom najširšom slova zmysle: k rodine, priateľom, kolegom, ale aj k veciam a k hodnotám v našich životoch. Čo s tým dokážeme urobiť v našich životoch je už iba na nás."

viac info 

 

14.09.2019 ... PortDeBras Basic (level1)

15.09.2019 ... PortDeBras Ball

23.-24.11.2019 ... PortDeBras Trainer Course